Ako odohnať nepríjemné slnko a dotieravý hmyz?

V týchto letných horúčavách by ste týchto dvoch nezbedníkov najradšej nevideli. Najradšej by ste boli, keby boli zalezení, aby vás už konečne neobťažovali. Nuž hold, nedá sa tomu zabrániť, musíte ich nejako strpieť. My vám však poradíme ako sa proti týmto nezvaným hosťom brániť. Chcete to vedieť? Tak čítajte ďalej.

Ako docieliť, aby slnko nepražilo do vášho podkrovia?

Predtým ako ste sa nasťahovali do svojho nového domčeka ste sa rozhodli, že vaša pracovňa bude hore v podkroví. Teraz, po čase, keď prišlo leto ste zistili, že vám intenzívne slnko zohrieva vašu pracovňu a robí z nej saunu. Ako zabrániť tomu, aby slnko pieklo tak intenzívne do vašej pracovne? Pri takýchto horúčavách sa nedá podávať 100% pracovný výkon. My vám poradíme nepriehľadné rolety na strešné okná. Zabránite tomu, aby vo vašej podkrovnej kancelárii teplota stúpala k extrémom. Nedovoľte slnku, aby vám vyhrialo vašu pracovňu. Potom by muselo robiť za vás!

Zabrániť slnečnému žiareniu vo vašom podkroví sa vám poradilo, ale čo keď vám slnko pečie aj na záhradnú terasu? Na to existuje tiež riešenie!

Aby slnko nepražilo na vašu terasu

Chcete, aby slnko nepieklo na vašu záhradnú terasu? Zabráňte tomu jednoducho, a to inštaláciou markíz rôznych farebných variácii. Prinášajú tieň, nie slnko. Tak prečo nemať jednu aj u vás doma? Nedovoľte slnku, aby zaútočilo na vašu bielu pokožku! Pomôžte si markízou.

Slnko nie je jediné, ktoré môže zaútočiť na vašu pokožku. Otravný hmyz si na ňu robí tiež zálusk. Poďme však zabojovať proti nemu.

Ako bojovať proti hmyzu?

Neustálym sprejovaním miestností si kazíte čerstvý vzduch, vám by stačili obyčajné sieťky proti hmyzu! Hmyz sa cez ne neprepchá aj keby držal dvojmesačnú diétu. Takéto skvelé sieťky kúpite jedine na stránke venys.sk. Hmyz nemá žiadnu šancu.

Bude Vás zaujímať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *