Chcete doma zmenu? Investujte do doplnkov

Jar už netrpezlivo očakávame a aj keď pohľad z okna tomu síce veľmi nenasvedčuje, spev vtákov nám dáva nádej, že už konečne príde.

Ak aj Vy máte už jarné upratovanie za sebou, možno by to predsa len chcelo niečim Váš domov oživiť. Neznamená to, že vyhodíte všetok nábytok a kúpite nový. Iste, aj v zariaďovaní domov sú isté trendy, ktoré sa síce vyvíjajú ale podstate pomalšia ako napr. tie s oblečením.

Na to aby Váš domov pôsobil útulne a moderne nepotrebujete nové kúsky nábytku. Oveľa lacnejšou a jednoduchšou alternatívou sú moderné bytové doplnky. Tie za rozumnú cenu dodajú Vašej domácnosti osobitosť a originalitu.

Trendy v štýloch zariaďovania sú rôzne a vyberie si skutočne každý. Moderné sú čisté a strohé línie, poňaté čisto prakticky ale aj rustikálny nábytok či dom zariadený vo vidieckom štýle.

Ak dávate prednosť starožitnému nábytku a fascinuje Vás pohľad na staré drevo určite ste zástancom rustikálneho štýlu. K takémuto sa samozrejme hodí aj elegantná skrinka na kľúče, ktorá svojou úpravou starožitného dreva a jemných ornamentov dotvorí aj Vašu predsieň.

Pre romantickú atmosféru vo Vašej spálni nesmie chýbať štýlový paraván. Dodá tým fádnym štyrom stenám punc luxusu a vzrušujúcu ostýchavosť pripomínajúcu dámy z 19. storočia.

Ak sa Vám teda omrzel pohľad na opozeraný nábytok, namiesto nového radšej investujte do doplnkov. Tie môžete jednoducho presúvať z izby do izby, z poličky na poličku, a tak vytvoríte vždy iný vzhľad svojho domova.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *