Hradný múr pozemku

Drevené oplotenie vášho pozemku sa už ťahá k zemi a vy už len čakáte, kedy si našporíte peniaze na nové oplotenie? Nečakajte už dlho. Začnite s výmenou, kým nespadne úplne. Neviete ešte, aké oplotenie si vybrať? Nechajte sa inšpirovať na stránke plotybratislava.sk od spoločnosti Venys.

Múr od Venysu

Rozostrite zrak. O žiadnej Venuši nepíšeme. Reč je o Venyse, o spoločnosti, ktorá sa venuje predaju plotov, profilov a brán. Keď aj vy patríte medzi tých, ktorí idú rekonštruovať alebo meniť oplotenie spozornite. Venys je najlepší!

Susedia ma sledujú

Stávalo sa vám, že vám susedia neraz pozerali do vášho dvora? Bolo to pravidelné a dalo sa tomu zamedziť? Nie je nič nezvyčajné, že susedovi alebo susede ujde očko do vašej záhradky. Možno sa len chce pokochať vašimi okrasnými rastlinami, alebo ani nie? Slovné upozornenie niekedy nič neznamená. Stačí to vyriešiť jednoducho a hlavne bez konfliktov. Stačí si postaviť alebo dať postaviť vysoký plot, ktorý zabráni zvedavým susedom obkukávať krásy vášho dvora. Ak sa však chcete podeliť so susedmi o výhľad k vám, stačí vám aj nízky plot. Na stránke plotybratislava.sk si vyberiete. Možno dostanete na nový plot pochvalu od suseda. Nikdy neviete.

Plot už máte, ale kadiaľ sa plánujete dostať do dvora?

Zlatá brána otvorená

Nie, nehráme sa na slávnu hru z minulosti.

Plot už máte nový, lenže ostala v ňom diera, do ktorej má ísť brána? Alebo ste špekulovali nad zasúvacou bránou? Pre tých lenivších ideálne riešenie, nemusíte ísť zatvárať bránu osobne. Stačí len kliknúť a ona sa zasunie za vami. Ale aj otvorí! Na stránke plotybratislava.sk si môžete vybrať bránu, ktorá vám vyhovuje. V ponuke majú dokonca až tri typy brán. Nie je to úžasné? Neváhajte a kliknite si na stránku, ktorá je prehľadne písaná. Nezablúdite na nej. Trafíte do správnej brány!

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *