Nábytok Bratislava

Ak ste sa ešte poriadne nerozhodli pre kúpu správneho nábytku, neviete, aký si máte vybrať, tak určite naštartujte svoje auto alebo choďte vlakom do Bratislavy! V Bratislave si nájdete všetky druhy nábytkov – od značkových až po lacné. V Bratislave nájdete nábytok, po ktorom ste vždy túžili – v rôznych dizajnoch a v rôznych farbách. V Bratislave si vyberiete kvalitný nábytok za celkom slušnú cenu. Potom, ako dorazíte do Bratislavy, vedzte už popredu, že určite nenavštívite iba jednu predajňu. Bratislava vám ponúka všetko!

V Bratislave si nájdete najväčších predajcov nábytku. A ak si nie ste istý, akých predajcov navštívite, pomôžte si vo vyhľadávači GOOGLE – ten vám vyhľadá všetkých!

Medzi najväčších predajcov nábytku v Bratislave patria: ASKO, DECODOM, ALBERO a mnoho iných. Títo traja sú najznámejší  predajcovia nábytku. Viac informácií o jednotlivých predajcoch nájdete aj na internete.

Ako prvou je firma ASKO. Vznikla v roku 2006. Vtedy prvýkrát vstúpila na slovenský trh. Ako svoje prvé pobočky otvorila v Nitre a potom v Trenčíne. Firma ponúka široký sortiment nábytku. Firma ASKO si potrpí na moderné trendy – ponúkajú svoje výrobky v modernom dizajne. Ale nebojte sa, v ich ponuke si nájdete aj nábytok v klasickom prevedení.  Firma ponúka na predaj: sedacie súpravy- kreslá, stoličky, pohovky. Ďalej ponúka postele, stoly, skrine, spálne, matrace a iné výrobky.

Ako ďalšou firmou je predajca nábytku spoločnosť DECODOM. Firma DECODOM si potrpí na kvalite a ich hlavným cieľom je spokojný zákazník. Predávajú podobný sortiment ako predajňa ASKO.

A poslednou firmou je ALBERO.  Ich počiatočným cieľom bolo predávať len vysoko luxusný nábytok, ale po kríze sa rozhodli svoju stratégiu zmeniť, a dnes už v ich predajni bežne zakúpite  pekný nábytok aj za nižšie ceny.

Bude Vás zaujímať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *