Jar je tu. Postavte si záhradný stan

Jarné počasie nás veľmi rýchlo vytiahne z interiéru na záhradu. Užívame si ju doma u rodinného domu, ale aj na chalupe. Stále častejšie však prepadáme severskému komunitnému štýlu, a tak nie je nič neobvyklé, že sa rozložíme aj pred domom či na dvoroch bytových domov a spolu so susedmi si užívame krásne slnečné počasie. Vytvorte si zázemie – kúpte si nožnicový stan, ktorý perfektne poslúži ako mobilný záhradný altánok.

Praktické a mobilné

Len ťažko nájdete iné tak dokonalé mobilné riešenie pre vonkajšie zastrešenie, než aké ponúkajú mobilné stany. Sú z ľahkej, ale veľmi odolnej konštrukcie. Tieto nožnicové stany sa veľmi jednoducho prenášajú aj prevážajú. Zaberú minimum miesta. Dokážete ich tiež rozložiť a zložiť za pár minút v jedinej osobe. Vďaka tomu sa nemusíte neustále prehovárať, či sa vám práve teraz stan chce, alebo nechce rozkladať. Ide o tak nenáročný úkon, že to vôbec neriešite.

Prístrešok pre pár priateľov aj poriadnu partiu

Záhradný altánok, ktorý postavíte z nožnicového stanu, môže byť veľmi variabilný. Vyrába sa vo veľkostiach 2×2 m až 6×8 m. Nožnicové stany sa však dajú navzájom spájať do väčších celkov, takže schovajú pár ľudí aj veľkú svadbu. Ponúkajú sa v niekoľkých farbách, vrátane bielej. Môžete ich používať s bočnými panelmi, ale aj bez nich, a využívať tak iba nepremokavú strechu.

Neuveriteľná pestrosť použitia

Nožnicové stany si našli svoje miesto nielen na našich záhradách, kde fungujú ako mobilný záhradný pavilón. Sú skoro povinnou výbavou firiem, pre ktoré sa ako promo stánky hodia na rôzne marketingové, promo aj predajné akcie. Pod nožnicovým stanom urobíte akciu pre zamestnancov aj obchodných klientov, ale môžete pod ním taktiež predávať svoje výrobky. Milujú ich napríklad remeselníci predávajúci svoje hand made výrobky. Sú univerzálnym riešením pre mnoho príležitostí.

Bude Vás zaujímať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *