Sedačky s polohovaním – 100% oddych.

Sedačky s polohovaním

Čo od sedačky očakávate? Aké kritéria má spĺnať? Čo by malo byť na prvom mieste, ak vyberáte taký významný a dominantný prvok do svojej obývacej miestnosti? Je to určite dizajn, prispôsobenie celkovému vzhľadu celej miestnosti, rozmery a v nejednom prípade cena. Nemalo by sa zabúdať na konštrukčné a materiálové vyhotovenie, pretože sedačky nekupujeme na krátke obdobie – práve naopak chceme, aby vydržala určitý čas, pokým bude trendová a nebude mať evidentné známky opotrebovania. Tieto všetky aspekty sa určite vyskytnú pri výbere sedačky.

Pohodlie na prvom mieste

Nemalo by sa obzvlášť pri výbere takéhoto sortimentu zabúdať ani na pohodlie pri sedení. V kreslách, sedačkách trávime až príliš veľa času. Z tohoto dôvodu by mal byť pocit a príjemné sedenie to prvé čo rozhodne o kúpe. Len tá sedacia súprava bude prijímaná časom za dobrú, ktorá bude spĺňať všetky parametre komfortného sedenia, budete sa cítiť uvoľnene a oddýchnuto. Riešenie je jednoduché. Neprispôsobujte sa sedačke, ale hľadajte sedačku čo sa prispôsobí vám.

Polohovanie = komfort a relax

Pohodlné sedačky sú tie, ktoré umožnia nastavenie polohy sedenia vášmu telu. To znamená, že jednoduchým spôsobom vytvarujete sed chrbtovej časti. Niektoré (záleží od výrobcu a prevedenia) majú výsuvnú časť opory nôh, čo poskytne pohodlie pre celú časť tela. To všetko urobí z vašej sedačky skôr lehátko v priečnom smere. Tento fakt premení jednu 3 alebo 2 miestnu sedačku na 2 pohodlné lehátka. Už sa nemusíte deliť pri ležaní na gauči so svojimi členmi rodiny, každý bude mať miesto pre svoj oddych.

Prevedenie sedačiek s poľohovaním

Pri výbere výrobcovia pamätajú na všetko. Navolíte si podľa potrieb, koľko elektrických polohovaní vám bude stačiť. Tento druh s polohovaním sa u nejedného výrobcu vyskytuje buď s mechanickým nastavením alebo s elektrickým pohonom. Je na zákazníkovi koľko elektrických pohonov tieto komfortné sedačky budú mať. Elektrické polohovanie sa môže nachádzdať len na krajných častiach. Konfigurácia môže vyzerať nasledovne: 1 miestna sedačka – 1 pohon, 2 miestna sedačka – maximálne 2 pohony (ale aj 1 pohon), 3 miestna sadačka – maximálne 2 pohony (ale aj 1 pohon).

Výhody týchto sedačiek sú veľké. Okrem prispôsobenia sa telu užívateľa, sa podpíšu na 100% oddychu, maximálnom komforte a v neposlednom rade sa môže na jednom gauči – 2 až 3 miestnej sedačke pohodlne usadiť (v skoro ležiacej polohe) viacej členov jednej rodiny. A to ocení skoro každý.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *