Prestavba bytového jadra

Pre všetkých, ktorí potrebujú zrealizovať stavebné úpravy domácnosti je tu spoločnosť Bazystav, poskytujúca prestavbu a rekonštrukciu bytového jadra, kuchyne, balkónu, kúpeľne, murárske práce, vodoinštalácie, kompletné elektromontážne práce, búracie práce, stavebné práce, ale aj montáž sadrokartónu za rozumnú cenu. Spokojný zákazník je hlavným cieľom firmy, a preto kladú veľký dôraz na kvalitu prevedených prác.

Firma pôsobí na trhu od roku 2000, pričom spočiatku svoju činnosť realizovali najmä v Bratislavskom kraji, postupom času sa rozmiestnili do všetkých krajov Slovenska., a na trhu si vybudovali dobré meno.

Vzhľadom na to, že čas je dnes veľmi dôležitý pre každého snažia sa prácu zrealizovať v čo možno najkratšom čase. Rekonštrukcia bytového jadra trvá štyri až päť dní, rekonštrukcia rozsiahlej prerábky bytu, ktorá zahŕňa aj prestavbu bytového jadra, WC, chodbu, kuchyňu a ešte kompletnú elektroinštaláciu v celom byte trvá sedem až desať dní, všetko podľa náročnosti a predstáv klienta. Ak má klient záujem aj o vymaľovanie bytu spoločnosť zrealizuje aj to. Záruka dva roky na všetky poskytované služby je pritom samozrejmosťou

Bude Vás zaujímať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *