Originálne drevené obklady pochádzajúce zo Slovenska

Tatranský profil

Krásna slovenská príroda si omotala okolo prstov zahraničných turistov. Žiaľ, väčšina tu žijúcich nevidí, aké bohatstvá ukrýva naša príroda. Jedným z nich sú aj kvalitné zdravé stromy v našich lesoch, z ktorých sa vyrábajú kvalitné originálne drevené obklady nielen do interiéru, ale i do exteriéru.

Chcete si priniesť domov viac prírodných prvkoch? Začnite tým, že si do interiéru kúpite kvalitný tatranský profil.

Tatranský profil

Tatranský profil vám možno bude známejší pod názvom tatranský obklad. Je vyrábaný z kvalitného tatranského dreva, ktorého každý kus je niečim špecifický a výnimočný. Tatranský obklad sa vyrába vo vzore perodrážky. Nebudete sa tak musieť obávať komplikovanej inštalácie obkladu na stenu. Zvládnete to bez akýchkoľvek ťažkostí.

Hodí sa do podkroví, na obklad stien, na obklad stropov, ale je vhodný aj na stavbu altánkov na záhradke. Kúpte si kvalitný tatranský obklad a uvidíte, že s týmto čisto slovenským výrobkom z poctivého dreva budete nadmieru spokojní.

Zrubový obklad na steny vášho domu

Ak máte chatku, alebo chcete, aby vám váš domček pripomínal zrub, dajte si vyrobiť zrubový profil. Na jednej strane profilu sa nachádza drážka a na druhej pero, preto aj pri zrubovom obklade nebudete mať problém s inštaláciou. Pevný zrubový obklad má zároveň aj dlhú životnosť. Nevadí mu silný dážď, vietor a ani silná fujavica.

Ak chcete mať netypickú fasádu na dome, obzrite si zrubové obklady zblízka. Firmy vyrábajúce pevné zrubové obklady majú na svojich web stránkach zverejnené realizované projekty. Získate tak ako-takú predstavu, ako pracujú a či sú výrobky také kvalitné, ako píšu.

Nájdite si slovenskú pílu s bohatými skúsenosťami a osviežte váš domov prírodnými prvkami – drevenými obkladmi. Odporúčame zrubový obklad na rodinný domček v lone prírody a tatranský profil na stropy a steny v interiéri.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *