Kvalitný matrac je krokom ku kvalitnému spánku, zdraviu a regenerácii

Spánok je najdostupnejší a najúčinnejší spôsob obnovy a odpočinku ľudského tela. Vtedy sa všetky naše bunky aktívne regenerujú a ráno sa cítime plní energie.

Naše telo je oveľa inteligentnejšie, ako si myslíme. A ak ani pri veľkej únave nemôžete zaspať, pociťujete napätie v určitých svalových skupinách, prípadne iné nepohodlie a snažíte sa hodinu „ľahnúť“ – to je signál nepohodlného miesta na spanie. A tu treba ako prvé zaobstarať kvalitný matrac. Ide o produkt, ktorý pomôže zlepšiť spánok a prispeje k celkovému zlepšeniu zdravia.

Na pohodlnom matraci zaspíte oveľa rýchlejšie a ľahšie sa zobudíte, pretože spánok bude zdravý.

Výhody kvalitného ortopedického matraca na spánok

Prenášame prehľad hlavných výhod kvalitného ortopedického matraca.

Absencia bolesti kĺbov a svalov

Pravdepodobne sa každý moderný človek aspoň raz stretol s bolestivou bolesťou v chrbte ráno. Zároveň môžete spať 9 hodín, no cítite sa stuhnutí a unavení, ako po ťažkej fyzickej práci. Dobrý matrac je navrhnutý tak, aby podporoval správnu polohu chrbtice v akejkoľvek polohe, v ktorej spíte.

Jednoduchosť pohybu

Ortopedický matrac podporuje relaxáciu svalov a podporuje prirodzené krivky chrbtice. Vďaka tomu sa nebudete musieť po spánku zahriať. Telo sa bude pohybovať bez námahy a nepohodlia. Tento efekt vytvárajú anatomické zóny na matraci, ktoré podopierajú telo, odbúravajú stres a zľahka masírujú určité svalové body.

Matrace sú tiež vybavené vrstvou kokosového vlákna, ktoré poskytuje optimálnu pevnosť, a vrstvou polyuretánovej peny alebo latexu vytvára elastický, elastický a priedušný povrch.

Zdravie pokožky

Kvalitné matrace majú hypoalergénne výplne, ktoré prepúšťajú vzduch a absorbujú prebytočnú vlhkosť (pot). Patria sem ekologická studená a BIO pena, polyuretánová pena, Viscool, antibakteriálna pena Sanitized atď. A kryty s časticami striebra prispievajú k regenerácii pokožky, vďaka čomu je pružnejšia a zdravšia.

Prispôsobenie vašim špecifikám

Ortopedický matrac sa vám môže prispôsobiť. Napríklad pamäťová pena (alebo viskoelastická pena) reaguje na teplotu a prispôsobuje sa individuálnej anatómii tela. To má pozitívny vplyv na spánok, najmä zlepšuje krvný obeh, zmierňuje bolesti chrbta (pri chorobe). Tento produkt tiež zabraňuje vzniku preležanín.

Kvalitný ortopedický matrac je jednou z najlepších investícií do zdravia a zdravého spánku každú noc. Odpočinok na takomto produkte zlepší vašu pohodu a ráno budete plní sily, inšpirácie a pripravení dosiahnuť nové ciele!

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *