Nevpúšťajte si pohľady cudzích do súkromia

Patríte k ľuďom, ktorý majú v každej izbe záclony a závesy? Je to jedna z možností ako zútulniť svoj domov. Nie však do každej izby sa práve tento doplnok hodí. Na strane druhej tieto látky potrebujú určitú starostlivosť. Tá je vcelku dosť zložitá a po pár rokoch, ak nie aj skôr na nej určite zbadáte nepekné sfarbenie, prípadne až žmolkovanie. Ak sa chcete vyhnúť pravidelnému výstupu na rebrík pri skladaní a opätovnom vyvesovaní záclon zamyslite sa nad žalúziami prípadne roletami. Iste počiatočné investície na tento druh ochrany súkromia je v porovnaní so záclonami a závesmi väčšia avšak treba si uvedomiť, že ich nekupujete často. V porovnaní s tým musíte mať závesov minimálne dva až tri kusy a to pre každú miestnosť, keďže nie všetky okná v byte či dome sú rovnako veľké a musia im teda byť prispôsobené aj záclony.

A iste ste neraz zúrili pri vyberaní z práčky toho nekonečného pruhu látky, o samotnom vešaní na sušič ani nehovorím. Treba si uvedomiť, že práve večer keď doma svietite závesy Vám poskytnú len zdanlivé súkromie, keďže nie sú nepriehľadné.

Poobzerajte sa práve po žalúziách. Tieto sa vyrábajú v rôznych prevedenia, takže určite nájdete vhodné aj k Vašemu nábytku. Ďalšou výhodou je samozrejme ľahká údržba a záruke súkromia. A ak vyberáte niečo do izby Vašej malej princezničky iste ju potešia hravé a farebné vzory na roletách, ktoré sa opäť dostávajú do popredia. Ak Vás od kúpy roliet odrádza ich strohosť a jednofarebnosť vedzte, že to už neplatí. Nájdete ich v rôznych farebných prevedeniach ale aj nádherne vzorované, ktoré skrášlia Vašu spálňu.

V letných mesiacoch Vás rolety a žalúzie uchránia pred horúcim letným slnkom, avšak čo ak radi trávite čas na terase? Dlhé sedenie na terase najmä počas obeda v letno období je zdraviu škodlivé, preto by ste mali chrániť seba aj blízkych a to markízami. Tie zabezpečia príjemný chládok a posedeniu vonku už nič nebráni.

 

Bude Vás zaujímať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *