Poschodové postele

Bývate v malom byte s dvoma alebo s viacerými deťmi? A vašim najčastejším problémom je, že sa v tom byte nemáte ani ako hýbať? Tak určite vašim ideálnym riešením bude kúpa dvojposchodovej postele. Dvojposchodovou posteľou si ušetríte veľké množstvo priestoru v byte. Ani vám by sa určite nepáčilo kupovať do jednej izby dve alebo aj viac postelí. Prečo? Dôvod je jednoduchý: Pretože by ste nemali kam dať ostatný nábytok, ktorý je tiež potrebný. Vedzte, že s touto posteľou rozveselíte aj svoje deti.

A aké sú ceny poschodových postelí? Cena poschodových postelí nie sú vôbec extrémne vysoké, práve naopak ich ceny stále klesajú! Aj pre toto, ľudia veľmi často vyhľadávajú práve poschodové postele. Deti ich doslova milujú! Lozenie po schodík je pre nich skvelou zábavkou, ktorú si užívajú so svojimi kamarátmi.

No, poschodová posteľ nie je určená iba do malých bytov, ale skvelo sa aj hodí do chaty, či do iných malých priestorov, či do izieb určených len na príležitostné prespávanie.  Väčšina pochodových postelí má dole výsuvný šuplík, čo je tiež veľmi dobré a hlavne praktické. Môžete doňho schovať periny, vankúše, alebo ho používať ako odkladací priestor na oblečenie. Nemusíte aspoň kupovať „bezpredmetné“ skrinky.

Ale čím je najviac známa poschodová posteľ? Jej nevyhnutnou súčasťou je rebrík. Bez neho sa nemáte ako dostať na hornú posteľ. Veľa detí sa kvôli hornému poschodiu poháda. Každý by chcel spať iba hore!  A čo bezpečnosť poschodových postelí?  Hrozia nejaké riziká? Pri kúpe poschodovej posteli sa zamerajte na celkovú stabilitu postele, a všímajte si, aký pevný je rebrík! Prečo by mali byť pevný? Aby udržal váhu nielen dieťatka, ale aj dospelého človeka. Týmto sa vyhnete nepríjemným úrazom. Poschodovú posteľ si môžete kúpiť v rôznych farbách. Najviac sa preferujú teplé farby. Vedzte, že poschodové postele zaručia kvalitný spánok vašich detí.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *