Rozkladacie postele

Máte radi všetko čo je moderné? Máte už zariadené všetky vaše izby vo vašom dome, ale stále vám niečo chýba? Tak vedzte, že určite vám bude chýbať posteľ. Ale aký typ posteli je najvhodnejší a najmodernejší do malého domu? Tak určite vám veľa ľudí odporučí poschodové postele. Ale, čo ak potrebujete do spálne takú posteľ, ktorá vám ušetrí veľmi veľa miesta? Možno vás žiadna iná posteľ nenapadne, ale ak sa vyznáte v nábytkárskom priemysle, tak vás iste napadne sklápacia posteľ. Táto posteľ je ešte lepšia ako poschodová posteľ. Možno vám sklápacia posteľ nič nehovorí. Prečo? Pretože tejto posteli sa hovorí aj sklopná, vyklápacia, výklopná, vstavaná, ale i skladacia posteľ. No, každý túto posteľ volá inač. Z týchto množstva vybraných názvov vás iste napadne, o akú posteľ ide!

Ale aké sú rozkladacie postele? V skutočnosti sú tieto postele naozaj fantastické, sú úplne ľahučké, nemajú skoro žiadnu váhu, nakoľko majú tieto postele sklápací mechanizmus. Táto posteľ sa od iných postelí ničím nelíši. Ak k vám niekto príde na návštevu, tak si každý všimne jedine veľkú ,,skriňu“, v ktorej je schovaná táto posteľ. Sklápacie postele sú skvelý vynález pre ľudstvo! Večer si túto posteľ dáte dole a ráno si ju dáte hore. S týmito posteľami sa aj skvelo narába!

A čo ich cena? Tieto postele sa ani veľmi nepredávajú ako iné klasické postele. Ich cena je na trhoch, oproti iným posteliam, dosť vysoká. Väčšinou ich cena je od 700 € do 800 €. Nezabudnite si dokúpiť k tejto posteli aj kvalitný matrac!  Tieto postele si môžete kúpiť aj cez internet. V eshopoch býva ich cena ešte nižšia, ako v bežných predajniach!

Bude Vás zaujímať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *