Spálne

Viete, v ktorej izbe trávime najviac času? Väčšina ľudí by povedala, že v obývačke strávime najviac času. Celkom prijateľná odpoveď, ale je to úplná hlúposť! Možno jedine tak cez deň, strávime v obývačke tri, štyri hodiny, kde pozeráme televíziu s našimi najbližšími.  Ale po pravde, najviac času strávime v spálni! Áno, je to tak! Ani si to veľmi neuvedomujeme, ale v spálni strávime tretinu svojho života! Dosť dlhá chvíľa, nemyslíte? Ale prečo si to tak neuvedomujeme? Odpoveď je jednoduchá: Po dlhom namáhavom dni si idete ľahnúť do spálne – do našej mäkučkej postele, kde zaspíte a o chvíľu sa ráno znova zobudíte v spálni a idete do práce. Po celý deň nikto nevstúpi do spálne. V spálni iba spíme!

V spálni sa dá dobre relaxovať, aj v poobede si môžete ľahnúť do postele a oddychovať.

Spálňa = posteľ. V každej spálni nesmie chýbať posteľ. Pozor, ale do spálne sa najviac hodí manželská posteľ! Bez manželskej postele by sme nemohli túto izbu nazvať spálňou!

Čo by ešte nemalo v spálni chýbať? Kopec ďalších vecí, ktoré v nákupných taškách neodnesiete. Jednoznačne, by nemali chýbať nočné stolíky! Jeden by mala mať žena, druhý muž! Na nočnom stolíku by nemala chýbať lampička. Tiež je dobré mať na nočnom stolíku položený budík! V spálni by nemali chýbať šatníky pre vaše oblečenie. A je dobré pre ženu zaobstarať do spálne veľké zrkadlo! Čo nepatrí do spálne? Určite si nespravte z vašej spálne pracovňu! To zjavne nie! Ak pracujete doma, tak vedzte, že spálňa nie je tým najvhodnejším miestom. Je pravda, že v spálni máte najväčší pokoj, ale spálňa vás uspáva!

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *