Zohrejte sa a ešte ušetrite

Peňazí nemá nikto nazvyš. Preto všetci hľadáme najlepší spôsob ako ušetriť. Pre život bezvýhradne potrebujeme jedlo a vodu, takže na tomto asi veľa neušetríme, len v prípade, že budeme kupovať lacnejšie potraviny, prípadne si obľúbené sladkosti či víno doprajeme menej často.

Podstatnou položkou, vďaka ktorej nám miznú peniaze z peňaženiek tvorí bývanie. V súčastnosti je pomerne nákladné. Ušetriť sa dá napríklad za elektrinu, prípadne vodu ak s týmito budeme zaobchádzať šetrne. Teplo však je najmä teraz v zime nevyhnutnosťou. Je samozrejme možné ušetriť a pritom sa aj zohriať. Vďaka moderným technológiám a neustálemu napredovaniu výskumu sa nedávno na trhu objavili tepelné čerpadlá. Tieto sa vyrábajú v rôznych prevedeniach.

Tepelné čerpadlá vzduch voda sú založené na vysoko-účinnej technológií a poskytujú účinné vykurovanie a teplú vodu. V lete ponúknu taktiež výkonné chladenie. Komfort Vám poskytne za akýchkoľvek poveternostných podmienok, a to v zime až pri vonkajšej teplote -15°C. Vďaka tepelným čerpadlám zabezpečíte príjemnú teplotu aj u Vás doma. Vyznačujú sa vysokou účinnosťou, a to pri nízkej spotrebe a nízkymi prevádzkovými nákladmi. Čerpadlá sa môžu použiť aj pre podlahové kúrenie a môžu byť použité ako samostatný zdroj tepla, ale tiež v kombinácií s olejovým či plynovým kotlom. Ich výkon Vám zabezpečí taktiež dostatok teplej vody pre Vaše potreby s teplotou 65°C.

Tepelné čerpadlá Daikin Altherma v podstate odoberajú teplo z vonkajšieho vzduchu. Uzavretý cyklus pozostáva z vyparovania, kondenzácie, kompresie a expanzie, pri ktorom sa teplo z nízkej mení na vysokú teplotu. Na distribúciu tepla slúži výmenník tepla.

Tepelné čerpadlá naviac využívajú trvalo udržateľný zdroj energie.

Ak sa obávate nadmernej vlhkosti vo Vašom dome, riešením pre Vás sú odvlhčovače. Tieto efektívne zbavia Váš príbytok nadmernej vlhkosti a nemusíte sa obávať rôznych respiračných chorôb spôsobovaných práve týmto problémom.

Bude Vás zaujímať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

1 Komentár

  1. Michal

    Na nadmernú vlhkosť sú odvlhčovače správnou voľbou, reálne znižujú možnosť vzniku plesní a aj spomínaných respiračných chorôb. Ja som si kúpil odvlhčovač Daitsu ADDH 12 v eshope Vzdusin.sk a som spokojný.

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *