Ako zabrániť hluku prenikajúcemu cez steny?

Problémy s hlukom a prenikavými zvukmi má doma asi každý z vás. Buď máte vy doma taliansku domácnosť alebo vaši susedia. Nemusí to byť však vždy len o tom.

S hlukom a zvukmi sa nekamaráti asi ani jeden z vás. Ako zabrániť tomu, aby prenikali k vám? Poprípade ako zabrániť tomu, aby hluk a rôzne zvuky, ktoré nedopatrením vytvárate neprenikali k susedom? Dáme si zopár rád ako si poradiť s týmto nepriateľom – hlukom.

Čo máte urobiť vo vašom byte, keď nechcete, aby zvuk k vám prenikal?

Možno si to ani neuvedomujete, ale aj obyčajným vysávačom dokážete vytvoriť taký hluk, ktorý susedom robí nepríjemnosti. Možno to isté robia aj vaši susedia vám. Myslíte si, že tieto neustále sťažnosti, či už na vašej alebo na ich strane, sú neopodstatnené? Verte, že určite nie. Kedysi za komunistov sa nestavali také byty, ktoré boli izolované od hluku. Dnes však máte takú možnosť. Čo treba robiť, aby ste zabránili prenikaniu hluku? Jediným riešením je spoľahlivá zvuková izolácia stien. Už skončilo vyklopkávanie na dvere u susedov. Už žiaden hluk vysávaču, žiadna hlasná muzika. Konečne sa budete vo svojom byte s rodinou aj počuť! Nebudete musieť po sebe kričať len preto, že susedia sa rozhodli trebárs vysávať!

Čo ale robiť keď počujete kroky nad sebou?

Chcete zlepšiť kvalitu svojho života? Odhlučnite si byt.

Spoločnosť Potichu už od roku 2011 zrealizovala množstvo úspešných projektov odhlučnenia domácnosti. Prečo ich nenechať zrealizovať ďalší úspešný projekt práve u vás doma? Či už zvuk preniká od stropu alebo od steny, poprípade vnímate, že zvuk od podlahy bude robiť problémy susedom pod vami, neváhajte a odhlučnite si tieto časti vašej domácnosti. Zabránite hluku, aby prenikal k vám alebo od vás.

Čo však potrebujete na odhlučnenie?

Čo zabráni prenikaniu zvuku?

Prenikaniu zvuku zabráni akustická pena SILENT FOAM 120. Môžete ich kombinovať s nepriezvučnými materiálmi, ktoré má v ponuke firma Potichu na stránke potichu.sk. Viete o tom, že vám pomôže znížiť ozveny v priestore? Nie? Teraz to už viete, tak neváhajte a kupujte.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *