Šetrite aj na osvetlení

Na úsporný režim sme si zvykli a šetríme kde sa dá. Bývanie je však najväčšou položkou v rodinnom rozpočte, a tak náš vkus ide často bokom. Musíme sa uskromniť, a preto najmä prerábanie, či kúpu nového nábytku odkladáme.

Ceny samotného zariadenia sa však pomaly znižujú, a tak si nevyhnutné kúsky môžete dovoliť, najskôr však musíte trochu šetriť. Príjemný domov si tak často musíme vytvárať inak. Ak je Váš nábytok ešte zachovalý, no chcete oživiť jednotlivé izby, môžete vyskúšať inú farbu stien, či vzorovanú tapetu.

Osobitú atmosféru však docielite najmä svetlom. Práve v týchto dňoch toho prirodzeného ubúda a tak sme nútení svietiť čoraz dlhšie. Elektrina však nie je zadarmo a najmä obyčajné žiarovky nám tak vyťahujú peniaze z vrecka. Zabrániť sa tomu dá len obmedzením svietenia alebo výmenou žiaroviek. Keďže domáce práce spraviť musíme a čas na ne máme zväčša len po večeroch, obmedzenie neprichádza do úvahy. Veď predsa aj Vaše deti sa potrebujú učiť a písať si domáce úlohy. Svetlo je teda pre rodinu nevyhnutné.

Správnou cestou je však výmena starých žiaroviek. Nie je to tak dávno čo na trh prišli úsporné žiarivky. O ich výhodách a najmä nevýhodách sa však dozvedáme až teraz. Skutočnú úsporu s každým stlačením vypínača zaručia LED žiarovky. Tieto sú oveľa úspornejšie ako žiarivky a naviac je jedno ako často rozsvecujete a zhasínate svetlo, spotreba je vždy nízka. Ich veľkou výhodou je aj dlhá životnosť.

Vyrábajú sa vo všetkých veľkostiach, a tak ich môžete pokojne použiť aj do Vašich nových svietidiel Philips.

Bude Vás zaujímať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *