Bratislava ako na dlani

Zohnať kvalitné ubytovanie v Bratislave nie je v dnešnej dobe vôbec jednoduché. Raz nevyhovuje lokalita, inokedy je problém s nehnuteľnosťou či susedmi. Možno to poznáte. Avšak z prekérnej situácie vždy existuje nejaké východisko. Jedno vám chceme predstaviť aj v tomto článku.

Projekt Premiére

Jedná sa o 23-podlažný obytný dom na Šancovej ulici v bratislavskom Starom Meste. V komplexe sú k dispozícii apartmány, štúdia i celkom nové byty v Bratislave s vlastnou terasou, balkónom alebo lodžiou. Rozmery obytnej plochy? Vskutku rozmanité, od 32 m2 až po kráľovských 125 m2. Tu si vyberú jednotlivci, bezdetné páry aj viacčlenné rodiny.

Lokalita s perfektnou občianskou vybavenosťou

Šancova ulica sa považuje za jednu z tepien Bratislavy. Komunikáciu s mestom a jeho širším okolím zabezpečuje sieť zastávok MHD a skvelé napojenie na diaľnicu D1, bratislavské letisko i hlavnú železničnú stanicu. Pár stoviek metrov od obytného domu sa nachádzajú obchody, reštaurácie, pošta, oddychové zóny, výukové strediská pre deti a ďalšie iné služby, ktoré uľahčujú život a fungovanie v hlavnom meste Slovenska.

Tajné tromfy komplexu Premiére

Premiére neponúka len byty vo vysokom štandarde. V podzemí sa skrýva trojpodlažná, kamerovým systémom strážená garáž s desiatkami parkovacích miest. K výbave dokonca patria nabíjacie stanice pre elektromobily. Príjemným momentom je aj extenzívna zelená terasa na 6. Poschodí, ktorá vhodne doplní a osvieži kolorit bulváru.

Takéto skvelé byty na predaj Bratislava neponúka vo veľkom množstve. Na Šancovu sa rozhodne oplatí zájsť a dohodnúť si prehliadku vzorovo zariadeného bytu v komplexe Premiére. Pretože raz vidieť je lepšie ako stokrát počuť alebo čítať. Hľadáte bývanie v Bratislave? Riešenie je možno bližšie, než si myslíte.

Bude Vás zaujímať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *