Kvalitná ochrana vašej postele a sedačky

Prehoz na posteľ

Keď sa rozhodneme investovať do nového, síce drahšieho, ale kvalitnejšieho nábytku, dávame si pozor, aby sme si ho neznehodnotili a pri sobotňajšom upratovaní mu venujeme viac pozornosti, ako ostatným súčastiam domácnosti. V tomto krátkom príspevku sa zameriame na kvalitnú ochranu vašej postele a sedačky, pretože práve oni predstavujú najväčšiu investíciu, ktorá nás v našom byte/ dome čaká.

Ochrana postele

Ak s deťmi trávite veľa času na vašej posteli a radi leňošíte, odporúčame vám chrániť posteľné obliečky pred prachom a špinou práve moderným prehozom na posteľ. Prehozy plnia ochrannú funkciu – chránia posteľ pred prachom a špinou. Určite sa vám neraz stalo, že ste na posteli popíjali šálku horúcej kávy a ako naschvál sa vám vyliala na čisté posteľné obliečky.

Keď si kúpite nový prehoz na posteľ, nielenže ho môžete využívať ako ochranu posteľného prádla, ale v prípade, že vám príde návšteva, použijete ho ako prikrývku. Nemusíte mať tak doma erárne periny, ale postačí vám obyčajný prehoz na posteľ.

Ak chcete ozvláštniť spálňu, odporúčame vám vyberať hrubšie podšité obojstranné prehozy výlučne len vo farbách, ktoré prevládajú v spálni.

Ochrana sedačky

Ak máte detí, určite veľmi dobre poznáte ten pocit, keď vaše dieťa okydá poťah sedacej súpravy. Následnému čisteniu a sušeniu sedacej súpravy sa bohužiaľ nevyhnete. Ak ale chcete, aby vám sedačka vydržala aj pri malých deťoch, ideálnym riešením, ako chrániť poťah sedačky, je kúpa pestrofarebného prehozu na sedaciu súpravu. Odporúčame najmä tie, ktoré sú vyrobené z luxusného materiálu, ktorý nedrží prach a ľahko sa čistí. V zime vás príjemne zahrejú, v lete zase budú príjemne chladiť.

V prípade, že budete na svojej sedačke používať prehoz, jej čalúnenie vám vydrží o niekoľko rokov dlhšie.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *