Podlahy pre každý povrch

Chystáte sa rekonštruovať a neviete sa rozhodnúť pre správny typ podlahy? Jednoduchý prehľad vám možno uľahčí niekoľko krokov, ktorým by ste sa v prípade nejasností určite nevyhli. Možno ste sa rozhodli hneď na prvý krát pre laminátovú podlahu Alsafloor. Všeobecne sú vlastnosti týchto podláh veľmi výhodné aj pre bežných užívateľov. Sú cenovo dostupné a nič nebráni v tom, aby ste si ich nainštalovali do svojho príbytku aj vlastnoručne. Samozrejme, že ak si necháte poradiť a získate pár trikov od odborníkov, nebude to na škodu.

Dokonalý dezén

Sama o sebe sa laminátová podlaha skladá z troch vrstiev. Spodná, ktorá zabraňuje prenikaniu prípadnej vlhkosti do nosnej časti laminátu. Druhá časť je nosná a mala by byť najpevnejšou zložkou v nej. Poslednú vrstvu tvorí dekoratívny vzor, dezén a povrchové prevedenie. Tento prvok v našich očiach rezonuje asi najviac. Mnohí výrobcovia vedia vytvoriť tak originálne kúsky, že sú na nerozoznanie od prírodných materiálov.
Ak stojíte pred rozhodnutím, či si vybrať vinylovú podlahu Alsafloor, manželku určite poteší to, že je nenáročná na údržbu. Nepriťahuje čiastočky prachu a ak sa vám podarí pri večernom pozeraní televízie rozliať kávu alebo čaj, vôbec sa od nich nezafarbí a dokonca ani slnečné lúče jej neuškodia.

Veľké množstvo výhod

V prípade, že by ste si chceli dopriať hrejivý pocit a neopomenúť pri tom ani základné a dôležité vlastnosti, ktoré predurčujú jej dlhodobé fungovanie, korková podlaha je správnou voľbou. Je riešením aj na to, aby nebola podlaha hlučná. Vyberte si k tomu kvalitnú podložku, ktorá uberie vašim krokom decibely. Aby ste predišli mechanickému poškodeniu, nalepte si podložky aj na nohy nábytku. Podlahy tohto typu sú určené pre nízke, stredné i vysoké záťaže, sú ekologické a môžu byť vhodnou voľbou aj na podlahové kúrenie.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *