Šetrite svoje finančné prostriedky a zamestnancom zrak

Sťažujú sa zamestnanci na slabé, prípadne na blikajúce osvetlenie? Ak aj Vaši robotníci často navštevujú očného lekára, prípadne drvivá väčšina už bez okuliarov nespraví ani krok, možno je to spôsobené práve osvetlením v práci.

V práci trávime azda najviac času a často sa tu bez umelého svetla nezaobídeme.

Alebo platíte nemalé finančné prostriedky za elektrickú energiu?

Aj v tomto prípade je s najväčšou pravdepodobnosťou chyba v zastaralom osvetlení.

Ak teda chcete ušetriť nemalé finančné prostriedky alebo aj spríjemniť pracovnú dobu zamestnancom a chrániť ich zrak pred zbytočným namáhaním, vymeňte staré svietidlá za nové. LED svietidlá sa vyrábajú bežne a to pre rôzne účely. Táto nová technológia Vám ušetrí finančné prostriedky, ktoré môžete následne investovať do ďalšieho rastu firmy. Úspora na prevádzku a údržbu takýchto svetiel sa v priemere pohybuje na 40 – 60%.

Vo vysokej kvalite a s použitím LED technológie sa vyrábajú aj osvetlenia výrobných hál. Ak teda je Vaša podnikateľská činnosť zameraná na montáž rôznych dielov akejkoľvek veľkosti, prípadne je nutné aby boli hotové výrobky podrobené dôkladnej kontrole, je samozrejmé, že kvalitné a vhodné svetlo je nutnosťou.

Technológia LED svietidiel sa vyznačuje značnou úsporou v porovnaní s klasickými ale aj úspornými žiarovkami, a teda šetrí finančné prostriedky. Ďalšou výhodou je životnosť. LED žiarovky vydržia podstatne dlhšie a teda netreba ich tak často kupovať. Výrobcovia uvádzajú 30 000 niekedy až 100 000 prevádzkových hodín, pričom ako tomu bolo pri úsporných žiarovkách, svietia hneď v plnej sile. Teda nepotrebujú čas na dosiahnutie požadovanej intenzity svetla.

Priemyselné osvetlenie, skonštruované na základe týchto technológií, je určené práve na dlhodobé, prípadne až na nepretržité svietenie. Čo oceníte najmä v prevádzkach, kde sa pracuje 24 hodín denne.

A ak možno aj Vy patríte k nositeľom okuliarov a chcete si svoj zrak šetriť nainštalujte si nové kancelárske osvetlenie. Samozrejme s LED žiarovkami.

Bude Vás zaujímať:


Ako bude reklama vypadať?
-
Chcete tu reklamu len za 50 CZK?
Zobraziť formulár pre nákup

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *