Stena ako doplnok

Vraciate sa každý deň z práce domov a zisťujete že je akýsi fádny?

Máte plné zuby vymaľovaných stien, z ktorých sa aj po rokoch obtiera farba?

Maľovanie stien vyžaduje čas ale predovšetkým priestor a treba samozrejme počítať s istým neporiadkom a teda stratou domáceho pohodlia.

Týmto spôsobom skrášľovania stien svojho príbytku však veľa možností na zmenu nemáte. Iste farebná škála je bohatá ale predsa len strohá jedna farba prevládajúca v celej miestnosti z dlhodobého hľadiska nepôsobí na pohodu človeka veľmi dobre, najmä ak obľubujete sýte a výrazné farby.

Vhodnou alternatívou práve pre Vás môžu byť tapety. Výrobcovia tieto ponúkajú v ohromnom množstve v rôznej kvalite a farbe a samozrejme aj vzoroch a farebných kombináciách. Vyberie si skutočne každý aj ľudia s osobitým štýlom pre detail.

Tapety na stenu zmenia nielen Váš domov ale aj Vašu náladu a potešia aj Vašich blízkych.

Kvalitnejšie kúsky majú štruktúru podobnú skôr drahej látke ako papieru. S týmito sa teda aj lepšie pracuje, netreba dávať až taký veľký pozor na množstvo naneseného lepidla a netrhajú sa.

Ak ste zástancom jednofarebných stien, či už ozdobených tapetou alebo vymaľované. Môžu k ozvláštneniu prispieť aj fototapety na stenu. Ak teda máte celú stenu, ktorá je nevyužitá a zíva prázdnotou, a predsa by ste jej chceli vdýchnuť osobité čaro, skúste popremýšľať aj nad touto alternatívou. Výber na čo sa chcete pozerať pri relaxovaní doma na gauči je len a len na Vás. Ak najmä obľubujete prírodu môžete sa rozhodnúť či chcete pozerať na rozkvitnutú jarnú lúku, krajinku odpočívajúcu pod snehovou perinou alebo jeseňou sfarbený les, aj rozkvitnutý levanduľový háj stojí za zváženie. Výnimkou nie sú ani zachytené momentky z rušných veľkomiest.

Fototapety sa vyrábajú v rôznych motívoch ale aj veľkostiach.

Aj zo stien môžete vytvoriť nádherný doplnok k nábytku, a vytvoriť tak jedinečný a moderný štýl Vašich izieb.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *