Klid a nohy v teple

„To chce klid a nohy v teple, paní Milerová“. Už Švejk v tom mal jasno. Pokoj a nohy v teple, veď len to je tá správna domáca pohoda. Zažívate pravý opak? Nemusí to trvať dlho. Rozhodne nie s tepelnými čerpadlami, ktoré aj váš dom môžu vyhriať na príjemné teploty. 

Vykurovanie tepelnými čerpadlami patrí medzi progresívne spôsoby ako priviezť teplo do domu a pritom ušetriť zaujímavé financie. Väčšinu energie totiž čerpadlá získavajú z vonkajších zdrojov, ktorá vás nestojí ani cent. Medzi vôbec najobľúbenejšie a najviac využívané patria tepelné čerpadlá vzduch-voda, rozvádzajúce tepelnú energiu získanú zo vzduchu pomocou vody vo vykurovacom telese.

screen-tepelne-cerpadlo-Remkosk-sk

Kto si priplatí, tomu sa to vyplatí

Sortiment tepelných čerpadiel z internetového obchodu Remkosk.sk je dôkazom toho, že zaplatiť za kvalitu sa oplatí. Už len predstava, že zariadenia pracujú len s minimom elektrickej energie a až 75% si berú z okolitého vzduchu, je príjemná. Žiadna potreba plynovej prípojky ani starosti s uskladňovaním tuhých palív. Tieto výdavky vás s tepelnými čerpadlami minú. Pokiaľ ste sa rozhodli vykurovať novostavbu tepelným čerpadlom, investičné náklady sa vám vrátia už v najbližších rokov. Čerpadlá sú ale rovnako vhodné aj pre staršie stavby, akurát počítajte s trošku dlhšou návratnosťou financií.

screen-sady-tepelnych-cerpadiel-remkosk-sk

Univerzálne využitie

Zariadenia a sady tepelných čerpadiel môžete rôzne kombinovať a využívať na viaceré účely. Možnými variantami sú napríklad ohrev teplej vody alebo kombinácia s podlahovým vykurovaním a vykurovaním v radiátoroch, ktoré sa viac oplatí ako kúrenie pomocou vykurovacieho oleja alebo plynu. Heslom modernej doby je kompatibilita a presne v tomto duchu funguje aj napojenie na solárny systém, rovnako šetrný k prírode a životnému prostrediu. U tepelných čerpadiel oceníte tiež ich celoročnú prevádzku, môžu totiž vyhrievať aj chladiť, čo práve potrebujete.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *