Posteľ, ktorá bude spĺňať všetky parametre

Posteľ

Uvažujete nad výmenou postelí nielen pre seba, ale aj pre všetkých členov rodiny? Neviete, akú posteľ si vybrať, aby vám zapasovala do spálne a robila vám spoločnosť niekoľko desaťročí? Ak si chcete nájsť kvalitnú posteľ, musíte sa riadiť nasledujúci radami.

Kvalitná slovenská výroba

Ak si vyberiete posteľ od poľských dodávateľov a predajcov, nemôžete očakávať, že vám posteľ bude slúžiť niekoľko desaťročí. Na výrobu týchto postelí sa používa nestabilnejšia drevotrieska, ktorá sa vám po čase začne znehodnocovať. Posteľ je labilnejšia, nestabilnejšia, čo určite neoceníte, ak máte nadváhu.

Odporúčame vám vyhľadávať predajcov slovenských kvalitných manželských postelí. Budete mať istotu, že na výrobu postele bolo použité kvalitné slovenské drevo a že posteľ sa vám po rokoch nerozpadne.

Veľkosť je rozhodujúca

Ak máte menšiu spálňu, odporúčame vám klasický rozmer 200×160 cm. Ak disponujete väčšou spálňou, pokojne si zaobstarajte väčšiu manželskú posteľ 200×180 cm. Budete mať viac priestoru a ak máte malé dieťatko, určite oceníte priestor medzi vami a partnerom. Dieťatko môžete mať pokojne pri sebe bez toho, aby ste padali z postele.

Materiálové prevedenie

Čo sa týka materiálového prevedenia, odporúčame jednoznačne pevnejšie postele z masívu. Masív je kvalitný, pevný, stabilný, trváci a ľahko sa udržiava. Morenie samozrejme môžete prispôsobiť spálňovému nábytku. My vám ale jednoznačne odporúčame morenie orech. Tmavá farba krásne ukáže aj vo vašej jednoducho zariadenej spálni. Tmavá je majestátna.

Pri výbere masívnej postele však počítajte s navýšením výdavkov. Masívne postele sú drahšie v porovnaní s drevotrieskovými. Sú však pevnejšie, kvalitnejšie a hlavne trvácejšie. Práve trvácnosť masívneho dreva vás môže presvedčiť o tom, že masívna posteľ je pre vás to najlepšie riešenie.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *