Tieniaca technika vhodná aj pre váš domov

Tieniaca technika

Už v januári sa nevieme dočkať príchodu prvých letných dní a keď už konečne máme leto, frfleme, lebo je moc dusno, nedá sa dýchať a slnko je príliš silné. Leto je však spomedzi všetkých ročných období najobľúbenejšie. Čas trávime pri vode, pri mori, na terase s priateľmi. Čo nám však jediné robí vrásky je rozhorúčený interiér.

Vyberte si novú tieniacu techniku a problém s rozhorúčeným interiérom a terasou vás už nebude trápiť.

Závesy

Klasika a pritom stále veľmi dobrá tieniaca technika. Ak si predstavujete tie staré retro závesy, ktoré mali ešte vaši starí rodičia, tak na to zabudnite. Teraz sa predávajú modernejšie, luxusnejšie závesy vhodné do domov, ale i do bytov. Závesy dlhé až po zem opticky predĺžia miestnosť a dodajú jej luxusnejší nádych, ktorý si tak dlho pýta. Kupujte si napríklad jednoduché – jednofarebné závesy, ale odporúčame vám skôr vyberať práve vzorované závesy.

Slnečné plachty

Trošku vám budú pripomínať exotiku, ale nebojte sa, sú vhodné aj na vašu záhradku. Sú vhodným tienidlom otvorených terás, ale i bazénovej plochy. Ponúknu vám vytúžený tieň v horúcich letných dňoch, kedy je slnko extrémne nebezpečné pre zdravie našej pokožky. Sú nastaviteľné, čiže tieň si budete môcť posúvať podľa potreby, ako budete chcieť. Ľahko sa ovládajú, sú vyrobené z kvalitnej látky a zvládnu nápor vetra a dažďa.

Ak máte na záhradke otvorenú terasu alebo bazén a uvažujete nad nejakým tienidlom, kúpte si rakúsku značku slnečných plachiet. Plachty Soliday sú kvalitné a budú vám robiť spoločnosť niekoľko ďalších sezón.

Pergoly a screenové rolety

Ak chcete ochrániť interiér a terasové priestory pred silnými slnečnými lúčmi, kúpte si slnečné plachty na ochranu otvorených terasových priestorov a moderné závesy do interiérových priestorov. Ďalej vám odporúčame pergoly a screenové rolety. Nepoťte sa doma a na terase, keď nemusíte.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *