Spravte si radosť s komodou

Keď neviete kam s vecami – kúpte si komodu. Komoda je veľmi praktický kus nábytku. Nie je ani veľká, ani malá – je tak akurát. Presne zapadne na miesto vami určené a splní vaše túžby o peknom domove.

Komoda vám pomôže s upratovaním

Kto by nepoznal ten pocit, keď hľadáme niečo konkrétne a nie a nie to nájsť. Drobnosti v domácnosti sa totiž občas záhadným spôsobom strácajú a obvykle sa nájdu vždy vtedy, keď ich už nepotrebujeme.

Pousmiali sa najmä večné ženy – upratovačky, ktoré len s tými najlepšími úmyslami robia pravidelné veľké poriadky, vďaka ktorým bývajú páni trochu podráždení, pretože nikdy nič nenájdu. Prácu majú veru poriadne sťaženú. Existuje však jedno perfektné riešenie na tento delikátny problém – kúpte si komodu. Do nej si odložíte práve tie maličkosti, ktoré zakaždým hľadáte. Takto budú všetky pokope a vy ušetríte kopu času.

Všestranné využitie komody

Možno nemáte až tak veľa vecí, ale to nevadí. Komoda sa totiž dá využiť na viacero spôsobov. Viete si do nej uložiť napríklad knihy, ktoré sa chystáte už niekoľko rokov dočítať, alebo teplé mäkké deky, ktoré vytiahnete zakaždým, keď dostanete chuť túliť sa.

Môžete v nej ukrývať svoje najväčšie poklady i vzácnosti. Napríklad fotografie pripomínajúce vašu minulosť, ale aj truhlicu želaní a prianí, ktoré sa vám postupne začali plniť. Široká či úzka, vy už to dávno presne viete. Najlepšie do každej izby jednu – veď dobrých vecí nikdy nie je dosť.

Zútulnite si svoj domov

Ešte že máme toľko možností, ktoré nám ulahodia. Každému sa predsa páči niečo iné. Niekto obľubuje moderný štýl, niekto skôr ten klasický, iný by sa najradšej vrátil do obdobia retra, keď čaro dní spočívalo niekde inde ako pri televízii či tablete.

Mnohé dámy by sa za štýlové provensálske a vidiecke komody hoci aj pobili, ak by šlo o posledný kus. Veď dnes je už všetko moderné. Aj kombinácia „starého“ a nového vyzerá úžasne a efektne. A vlastne – čo tam po trendoch – dôležité je, že sa to páči nám a že každý pohľad na nábytok nám spôsobuje radosť, blaženosť a spokojnosť.

Ak už na iné nie, tak si kúpte komodu preto, aby ste si na ňu mohli ukladať rôzne krásne doplnky. Pochváľte sa pred svojimi známymi, aký dobrý vkus máte a nech ich aj roztrhne od závisti, že tá vaša dokonca aj svieti. Len si to predstavte – je večer, v izbe je prítmie a bez použitia lampy, ktorá dokáže poriadne svietiť do očí, si zapnete iba led-pásik nainštalovaný elegantne na ozdobených policiach. Zvýraznite, čo je pekné a vychutnajte si romantiku ako stvorenú pre celú rodinu.

Bude Vás zaujímať:

Napísať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *